Як проходить сучасного району Manhattan у вересні. ФОТО


Ось так відбувається втілення мрії в реальність! Мрії про сучасний, комфортний, унікальний житловий район, аналогів якому в Івано-Франківську ще немає.

 

Сучасні технології будівництва, новітні архітектурні рішення, розвинута інфраструктура, надійна система безпеки, раціональне планування квартир.

 

І все це поблизу міського озера, в центральній частині міста. Насолоджуйтесь життям, обирайте “Manhattan”!

 

Будинок 1
 
Завершується благоустрій прибудинкової території. Завершено оздоблення холу. Завершено опорядження стін під’їзду. Завершено монтаж перильного огородження на сходовій клітці. Продовжується монтаж теплового пункту та теплотраси між будинками 1 та 2. Завершено монтаж відливів на вікнах
 
 
Будинок 2
 
Завершено на 80% монтаж віконних систем. Здійснюється влаштування фасаду. Завершено роботи по електропостачанню квартир. Здійснюється монтаж стояка електропостачання. Проводиться монтаж теплопункту та стояків теплопостачання з котельні в теплопункт. Проводяться роботи по влаштуванню зовнішніх мереж між будинками 1 та 2. Проводиться монтаж відливів на вікнах паралельно з фасадними роботами. Завершено монтаж вхідних дверей в квартири.
 
 
Будинок 3
 
Здійснюється монтаж вікон, виконано на 40%. Продовжуються фасадні роботи. Завершено роботи по гідроізоляції даху.
 
 
Будинок 4
 
Завершено мурування зовнішніх стін 9 поверху.
 
 
Будинок 5
 
Здійснюється зведення вертикальних елементів 6 поверху.
 
 
Будинок L1
 
Здійснюється зведення вертикальних елементів 7 поверху. Розпочато мурування зовнішніх стін.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Детальну інформацію про житловий район Manhattan можна дізнатись за номером телефону (098) 166-23-56 або на нашому сайті https://mymanhattan.com.ua/uk.