У Франківську за 8 мільйонів продадуть недобудову лазні по вул. Стефаника, 31

На розгляд сесії Івано-Франківської міськради винесено питання про продаж з аукціону недобудованої лазні по вул. Стефаника, 31.

Згідно запропонованих умов продажу, на аукціон виставлять будівлю незавершеного будівництва лазні разом із земельною ділянкою. Початкова ціна продажу становить  8 мільйонів гривень. Таку вартість визначили шляхом проведення незалежної експертної оцінки.

На аукціон виставлять єдиним лотом і обєкт нерухомості, і землю під ним. Так, сама недобудова оцінена у 7, 1 мільйона гривень. А земельна ділянка лише у 900 тисяч гривень. При цьому, сама земельна ділянка набагато привабливіша інвестиція, ніж довгобуд.

Площа земельної ділянки, яку оцінили в 900 тисяч гривень, становить 0,2391 га. Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, для обслуговування цілісного майнового комплексу. При цьому, згідно запропонованих умов продажу, і незавершене будівництво, і земельна ділянка продається без збереження попередньої спеціалізації.

Наразі обєкт майбутньої приватизації знаходиться на балансі КП «Івано-Франківськводоекотехпром».