Скасували припис щодо розіскління колонади. Івано-Франківська міськрада оскаржує рішення суду у справі готелю "Дністер"


Івано-Франківська міська рада подала апеляцію на рішення окружного адміністративного суду щодо скасування припису департаменту містобудування та архітектури, в якому власників готелю "Дністер" зобов’язали розісклити колонаду.

 

Про це 22 листопада в коментарі Суспільному розповів головний спеціаліст відділу охорони культурної спадщини міської ради Володимир Ідак.

 

Як ідеться в тексті рішення, суд скасував припис, зокрема, через те, що його видали на бланку департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міськради. Однак ця структура перебуває в процесі ліквідації, а зараз діє департамент містобудування та архітектури.

 

"Вони скасували, мотивуючи тим, що ми не мали відповідного погодження, не мали повноважень, не погоджений керівник з Мінкультом", — каже Володимир Ідак.

 

Володимир Ідак говорить, що разом з першим приписом міська рада видала власникам готелю "Дністер" ще один — суд поки його не розглядав.

 

Крім того, додає Ідак, місто подало позов до суду на власників готелю. Дата і час проведення засідання, з його слів, ще невідомі.

 

"Паралельно зараз уже департамент подав позов, аби суд зобов’язав Лєвшакову повернути пам’ятку до попереднього стану", — каже Володимир Ідак.