Приміщення на Дністровській виставили на аукціон, стартова ціна – 11 мільйонів


Нежитлові приміщення в Івано-Франківську загальною площею 933,6 кв.м знову виставили на аукціон з продажу.

 

За відповідне рішення про приватизацію комунального об’єкта, що знаходиться за адресою вул. Дністровська, 26, напередодні проголосували депутати міської ради, пише Ратуша з посиланням на Департамент комунальних ресурсів.

 

Торги відбудуться 22 жовтня, а початкова ціна реалізації лоту становитиме понад 11 279 061 грн.

 

«На жаль, минулого разу на торгах нам не вдалось реалізувати комунальний об’єкт, так як не знайшлось потенційних покупців. Офісні приміщення у середмісті Івано-Франківська виставляємо на продаж знову. Це – комерційно привабливий об’єкт. Оголошення про проведення торгів сьогодні опублікували у системі Prozorro. Sale. Аукціон з приватизації плануємо провести наприкінці жовтня», – наголосив директор департаменту Ігор Гриненько.

 

За інформацією профільного структурного підрозділу міської ради, до приватизації пропонується приміщення першого поверху площею 17,5 кв.м, другого поверху – 502,2 кв.м, третього поверху – 308,6 кв.м та приміщення четвертого поверху – 105, 3 кв.м.

 

Детальна інформація: https://cutt.ly/5EOdRAR

 

ДОВІДКА: Приміщення розташовані в центральній частині міста. Поряд знаходяться міський центральний ринок, корпус Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, сквер «На Валах», торговий центр «Мальва Пасаж» тощо. Будівля, в якій розташовано об’єкт приватизації, розміщена на земельній ділянці комунальної форми власності площею 0,3671 га, кадастровий номер 2610100000:05:001:0061.