Переваги життя у власному будинку в котеджному містечку

Зі словами “побудуй дім” пригадується пункт життєвого мінімуму. Споконвічна мрія кожного українця і досі залишається незмінною, проте прагнення мати власний дім потребує значних матеріальних вкладень і часу.

Сучасні франківські забудовники подбали про тих, хто мріє про затишне сімейне життя за містом. Новим у будівництві стало зведення котеджного містечка. Про переваги життя у власному будинку котеджного типу розповів Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

 

Заміське життя стало трендом у більшості європейських країн. Українці лише починають розуміти перспективу цього процесу, тому важливо знати переваги життя у власному будинку в котеджному містечку неподалік міста, про які йтиметься нижче.

 

10 переваг життя у власному будинку котеджного типу

Престиж

Наявність власного будинку свідчить про високий статус господаря, створює позитивний імідж та викликає повагу в оточення. Такі люди обирають просто – завжди тільки найкраще.

 

Екологічність

Заміське житло особливо приваблює тишею, спокоєм, можливістю відпочити від загазованого повітря. Прекрасна зелена територія, фруктові та декоративні дерева, доглянуті газони, пташиний спів не тільки покращують настрій, але й сприяють міцному здоро‘ю та довголіттю родини.

 

Власна земельна ділянка

Мати присадибну ділянку мріє кожен добрий господар. Власне подвір‘я має безліч функцій, серед яких: наявність власної парковки та місця для сімейного пікніку, куточок для медитації, чи роботи на свіжому повітрі, місце для дитячих розваг і відпочинку.

 

Індивідуальний дизайн та ландшафт

Кожен будинок має індивідуальний проект, своє «обличчя», щоб максимально підкреслити стиль свого власника. Ландшафтні дизайнери потурбуються про зовнішній вигляд та естетику зелених насаджень.

 

Сучасний сервіс та обслуговування

Проект будинку та саме будівництво здійснює будівельна компанія за узгодженнями власника – найкраще втілення Ваших мрій про новий будинок. У котеджному містечку діє спеціальна комунальна служба, котра дбає про чисті дороги, доглядає зелені насадження та газони, слідкує за справністю та станом усіх комунікацій.

 

Надійність та безпека

На території котеджного містечка функціонує злагоджена система охорони території. Крім того, кожна приватна ділянка огороджена парканом, а саме містечко відділене стіною.

 

Розвинена інфраструктура

На території сучасного котеджного містечка обов‘язковим є наявність усіх благ цивілізації – супермаркет, фітнес-центр, кафе, SPA-комплекс з басейном, дитячі  та спортивні майданчики, освітні заклади тощо.

 

Рекреаційні зони

Котеджні містечка зводять зазвичай поблизу природних ресурсів (річок, озер, лісових масивів), що сприяють відновленню духовних та фізичних сил людини, її працездатності.

 

Зручне транспортне сполучення

У зв‘язку з певною віддаленістю від міста, котеджне містечко розташовується неподалік автомагістралі, щоб кожен мешканець мав змогу максимально швидко добратися до місця роботи тощо.

 

Нерухомість як бізнес

Нерухомість із земельною ділянкою завжди була прибутковим капіталовкладенням. Придбаний котедж можна здавати в оренду або з часом перепродати за власною ціною.

 

Придбати ідеальний будинок для Вашої сім‘ї можна у котеджному містечку Franko River Club, що знаходиться у мальовничому передмісті Івано-Франківська, поблизу р.Бистриця Надвірнянська