Він зазначив, що для його повноцінного розкриття необхідно створити відповідні умови – дерегулювати бізнес та спростити процедури його ведення, а також переглянути систему державних будівельних норм згідно з міжнародними практиками.
До прикладу, щорічні обсяги будівельної галузі в Україні – $2,7 млрд, тоді як у сусідній Польщі – понад $46 млрд.
«Щодо житлового будівництва, то на сьогодні Україна будує всього 0,1 кв м в рік на кожного мешканця України, у мільярдному Китаї – це 1 кв. м, а в країнах ЄС – практично 1,5 кв. м. Ми бачимо, що галузі є куди зростати. Перспективи будівельної галузі можуть розкритись через реформи енергоефективності та децентралізації. Адже в умовах децентралізації місцеві громади вже мають кошти для впровадження інфраструктурних та соціальних проектів, розвитку житлового будівництва. Курс на енергоефективність – це умови для розвитку виробництва сучасних будівельних матеріалів, величезного ринку для будівельних компаній. Крім того, маємо недооцінений потенціал будівництва в агропромисловому секторі», - зазначив Геннадій Зубко.
Він також зазначив, що учасники сталевого ринку в перспективі націлені побудувати комунікативний майданчик для надання і отримання інформації, вирішення проблемних питань і об’єднання всіх учасників ринку металу і сталевого будівництва.
0 Коментарів - Написати коментар