На території обллікарні збудують готель, підземний паркінг і гелікоптерний майданчик


«Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» замовила виготовлення проєктно-кошторисної документації на будівництво адміністративно-побутової будівлі з підземним паркінгом та гелікоптерним майданчиком на території КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради на вул. Федьковича, 91 в м. Івано-Франківську.

 

Виготовить проєктно-кошторисну документацію ФОП Ігнатюк Назар Олександрович, пише Галичина.

 

Вартість виготовлення ПКД становить 4,7 млн гривень.

 

Планується, що роботи завершать до кінця 2022 року. Проєктанти отримали завдання запроєктувати нову будівлю з залізобетонного монолітного каркаса в стриманому сучасному стилі, на території існуючих наземних стоянок, що знаходяться в південній частині земельної ділянки.

 

Об’єкт повинен складатися з двох частин:

 

1. Підземного паркінгу з гелікоптерним майданчиком;

2. Адміністративно-побутової будівлі. «Підземний паркінг запроєктувати у два рівні з сумарною кількістю 250 машино-місць.

 

Передбачити необхідну кількість в’їздів/виїздів та рамп, евакуаційних виходів з ліфтом. Запроєктувати гелікоптерний майданчик над верхнім рівнем підземного паркінгу з дотриманням необхідних вимог, - йдеться у технічному завданні.

 

Адміністративно-побутову будівлю запроєктувати над частиною підземного паркінгу в 5 поверхів з технічним.

 

В будівлі передбачать:

 

- Їдальню на 80 посадкових місць з необхідними приміщеннями. Запроєктувати на І-му поверсі з окремим входом з зовні та з можливістю входу з загального холу.

- Конференц-зал на 100 місць. Запроєктувати на II поверсі з необхідними допоміжними приміщеннями.

- Гуртожиток готельного типу запроєктувати на 80 місць. Передбачити номера в кількості 30, з них: 12 номерів 4-хмісних і 18 номерів 2-місних. Готель розмістити на 3 поверхах.

 

Гуртожиток готельного типу передбачити для приїжджих відвідувачів та родичів пацієнтів, що знаходяться на стаціонарному лікуванні, а також для медичних працівників, які перебувають на стажуванні або на обміні досвідом і закордонних гостей.

 

Плануються дві черги будівництва: І-ша черга – підземним паркінгом з гелікоптерним майданчиком; ІІ-га черга - адміністративно-побутової будівлі.