Відповідні проекти рішення винесені на розгляд сесії міськради.
Перший стосується дозволу на розробку ДПТ в районі вулиці Січинського, 102 А. Згідно даних кадастрової карти там знаходяться земельні ділянки з цільовим призначенням – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. За законом вони відносяться до земель житлової забудови.
Наступний проект рішення стосується розробки ДПТ на вулиці Січинського, навпроти будинку №66. Тут йдеться про зміну функціонального використання земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Тобто, територія із категорії земель сільськогосподарського призначення повинна перейти до категорії земель житлової забудови.
Довідково.
Детальний план території – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.
Його метою є визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції.
Детальним планом території визначаються:
˗ принципи планувально-просторової організації забудови;
˗ червоні лінії та лінії регулювання забудови;
˗ функціональне призначення, режим та параметри забудови однієї чи декількох земельних ділянок, розподіл територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами;
˗ містобудівні умови та обмеження (у разі відсутності плану зонування території) або уточнення містобудівних умов та обмежень згідно із планом зонування території;
˗ потребу в підприємствах і закладах обслуговування населення, місце їх розташування;
˗ доцільність, обсяги, послідовність реконструкції забудови;
˗ черговість та обсяги інженерної підготовки території;
˗ систему інженерних мереж;
˗ порядок організації транспортного і пішохідного руху;
˗ порядок комплексного благоустрою та озеленення, потребу у формуванні екомережі;
˗ межі прибережних захисних смуг і пляжних зон водних об’єктів (у разі відсутності плану зонування території).
0 Коментарів - Написати коментар