Квартири біля парку Шевченка від "МЖК Експрес-24" - комфортне житло з власною інфраструктурою

Житловий комплекс по вул. Національної Гвардії від будівельної компанії «МЖК Експрес-24» - це перш за все будинки, побудовані відповідно до новітніх технологій. Він розташований біля міського парку ім.Шевченка, що дозволить відпочити від шуму міста і насолодитися домашнім затишком.

Все тут створено для комфортного проживання мешканців: облагороджена територія, дитячі майданчики і дитячий садок. Різні планування, кількість кімнат, квартири з терасами, є навіть можливість придбати двоповерхову квартиру, перебуваючи в якій виникає враження приватного будинку. Такий великий вибір дозволяє людині обрати для себе оптимальний варіант.

 

 

Ви зможете відвідати бажану квартиру і насолодитися неймовірним краєвидом з вікна, побачити чудову панорама міста, гори та парк.

За Вашим бажанням, представники компанії «МЖК Експрес-24» допоможуть повністю оглянути будівельний об'єкт і вивчити його до найменших дрібниць. Житловий комплекс поблизу парку ім. Т.Шевченка подарує Вам найкращі умовами для життя. Одного разу побувавши тут, Ви назавжди закохаєтеся в квартири біля парку Шевченка.

Контакти:

адреса: м. Івано-Франківськ, вулиця Січових Стрільців, 58

телефон: +380 (342) 77-60-27

телефон/факс: +380 (342) 77-77-50

е-mail: Mgk-24@ukr.net

сайт МЖК: www.mgk.if.ua