Колишнє «Молочне кафе» ремонтують – власник відновив роботи


У приміщенні колишньої «Молочки» на Шашкевича, 6 відновили ремонтні роботи. На першому поверсі колись популярного закладу демонтували старі вікна. 

За словами Костянтина Бородайка, власника приміщення, де колись було популярне у місті «Молочне кафе»,  об’єкт реставрують, пише Репортер.

Молочне кафе, новини Івано-Франківська

Нагадаємо, «Молочне кафе» на Шашкевича, 6 звели у 1984 році. Архітектор – Ярослав Дяків. Стіни закладу були оздоблені мармуровими плитами та дерев’яними різьбленими панелями в гуцульському стилі. Кафе було популярним серед мешканців міста. Але наприкінці 1990-х заклад закрився і з того часу стояв пусткою.

Роками тривали суди щодо права власності на будівлю.  1 березня 2024 року Івано-Франківський міський суд скасував арешт, накладений ухвалою слідчого судді на об`єкт нерухомого майна на Шашкевича, 6 від 13.08.2020 року.

Суд враховує, що дане кримінальне провадження тривалий час перебуває на розгляді суду, розгляд кримінального провадження неодноразово відкладається через неявку учасників судового розгляду, накладений арешт на вказане майно потерпілих позбавляє їх законної можливості користуватися належним їм на праві власності майном. Також зі сторони обвинувачення суду не надано доказів необхідності продовження застосування такого заходу забезпечення кримінального провадження, зважаючи на те, що майно на яке накладено арешт є майном потерпілих та цивільних позивачів в даному кримінальному провадженні, – йдеться в ухвалі суду.

У 2015 році йшлося про намір відкрити на Шашкевича, 6 McDonald’s. Тоді ж довкола колишньої «Молочки» виріс будівельний паркан. Розпочалися ремонтні роботи. Але згодом – призупинилися.

Що саме планують відкрити в оновленому закладі, власник приміщення Костянтин Бородайко не розголошує. Каже, попередні домовленості є, але остаточно договори ще не підписані.