Хід будівництва двору №4 у ЖК “Містечко Центральне”.


Ділимось новинами з будівельного майданчика житлового комплексу “Містечко Центральне”. До вашої уваги – хід будівництва внутрішнього двору №4.

 

Нещодавно у дворі частково запустили пішохідний та транспортний рух. Для забезпечення вільного доступу для мешканців та транспорту, тут відгороджена частина двору.

 

Так, доступ діє в режимі “заїзд-виїзд” через арку двору №2, що веде на вулицю Височана. Загалом роботи з благоустрою двору виконані на 80 %.

 

Паралельно тривають завершальні роботи з облаштування підземного паркінгу №4.

 

Зокрема:

 

- мощення бруківки у нижній частині

- оздоблення несучих колон та стелі

- встановлення обмежувальних паркоматів

- нанесення нумерації паркомісць

- фінальні облаштування заїзду та виїзду паркінгу.

 

Зокрема монтаж опалубки з подальшим залиттям підпірної стінки виїзду. Інша, загороджена від проїзду частина двору, слугує будівельним майданчиком. Тут ведеться зведення останніх поверхів 16, 17, 18 і 19 секцій, скління вікон та лоджій.

 

Також триває монтаж газорозподільної зовнішньої обв'язки вказаних секцій. Наші зусилля спрямовані на те, щоб ваше життя в нашому комплексі було якнайбільше комфортним.

 

БК “Спілка забудівників” – будуємо з думкою про наших мешканців! За інформацією про доступні комерційні приміщення комплексу та вільні паркомісця телефонуйте: +38 050 087 77 77 м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

 

Наш сайт: https://fil-bud.if.ua.