Будівельна компанія “Спілка забудівників” презентувала торговий центр “Київський”. ФОТО


Будівельна компанія “Спілка забудівників” презентувала торговий центр “Київський”. Вже невдовзі він запрацює у житловому комплексі “Містечко центральне”.

 

Двоповерховий торгово-розважальний центр площею 8 тис. кв. м розташований на вулиці Височана, 18, пише Побудовано з посиланням на ГК.

 

На першому поверсі розміститься великий супермаркет “Сільпо” та магазин побутової техніки, на другому – комерційні приміщення, великий дитячий простір, кав’ярня та ресторан.

 

Увесь заклад об’єднаний єдиною дизайнерською концепцією і є максимально комфортним для ведення як великого, так і малого бізнесу. “Другий поверх — виключно для крамниць. Тут приміщення різні за площею, що дозволяє підприємцям обрати максимально зручний до потреб їхнього бізнесу варіант”, – пояснюють у “Спілці забудівників”.

 

 

У компанії наголошують на особливій атмосфері, яку намагалися створити у торговому центрі. “У свою роботу стараємося вкласти душу.

 

Хочемо, щоб людям було зручно та комфортно працювати і перебувати тут, – зазначає генеральний директор “Спілки забудівників” Микола Филюк. – Об’єкт зданий, і при повній оплаті торгового місця підприємець отримує увесь необхідний пакет документів та може розпочинати роботу”. Комплекс проєктувався і зводився також із врахуванням побажань людей з особливими потребами. Для зручності тут встановили ескалатори та ліфт.

 

У компанії акцентують, що центр стане не тільки місцем шопінгу та відпочинку мешканців мікрорайону, але й припаде до душі усім франківцям та гостям міста, які з легкістю зможуть дістатися сюди як громадським транспортом, так і приватним.

 

Для цього тут облаштували зупинку громадського транспорту та кільцеву розв’язку, а також передбачений великий підземний паркінг і наземні паркомісця.

 


 

”Містечко центральне” — великий житловий комплекс на більше, ніж 2000 квартир із добре розвиненою соціальною інфраструктурою. Тут все продумано до деталей: зручне транспортне сполучення з будь-яким куточком міста, просторі, вільні від транспорту двори, підземні паркінги, сучасна школа та тисячі квадратних метрів торгових площ. Будівництво комплексу триває вже третій рік. Запланований обсяг робіт виконано на 80%.

 

Повністю здати об’єкт в експлуатацію “Спілка забудівників” планує до кінця 2022 року. ЖК “Містечко Центральне” – тут є усе для того, щоб ваше життя було ідеальним.