Буде “безбар’єрно”: біля міської поліклініки №2 облаштовують сквер


В Івано-Франківську облаштовують сквер на території біля міської поліклініки №2 на вул. Довгій, 42. Ця локація вже давно потребувала оновлення, адже заклад відвідує велика кількість людей та сотні мешканців ходять попри нього.

 

Звісно, особливо в літній час, там дуже хотілось затишку та можливості перепочити в затінку. Саме тому, міський Департамент благоустрою там облаштовує нові пішохідні доріжки, а також встановить місця для сидіння, пише Побудовано з посиланням на офіційний сайт міського голови Івано-Франківська.

 

Заступник директора Департаменту благоустрою Ігор Сенчук ділиться, що на цей рік планували облаштувати багато скверів у всій громаді. Але війна внесла свої корективи. Тому, в міському департаменті намагаються хоч частково реалізовувати плани. А обирають найбільш нагальні території, що давно потребували оновлень. Однією з таких стала зелена зона біля поліклініки №2 на вул. Довгій.

 

“Наводимо благоустрій. Влаштовуємо тут покриття, все буде “безбар’єрно”. Також встановимо лавки та посадимо нові дерева”, – розповідає Ігор Сенчук.

 

“Давно чекали, щоб трішки облаштувати територію. Щоб нашим хворим пацієнтам було зручно та приємно приходити до нас в поліклініку. Ми вдячні нашому меру і міськвиконкому, що дослухались до нас і зроблять таку хорошу справу”, – ділиться заступниця начальника з медичної частини Галина Обливанюк.

 

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заїхав особисто оглянути хід робіт.

 

“Ця поліклініка дуже багато людей обслуговує. Тут поруч є невеличкий сквер, доволі в занедбаному стані. Його давно було слід привести до порядку. Тому, в рамках поточного ремонту, робимо благоустрій на цій території. Щоб було гарно, комфортно і люди могли відпочивати. Встановимо тут лавочки та плануємо зробити нове освітлення. Тут буде ще одна гарна відпочинкова зона. Тішимось, що навіть в умовах воєнного стану нам вдається проводити такі роботи, а місто стає все кращим”.