“Благо – це мати власне місце для поцілунків”: компанія blago анонсувала акцію до Дня Валентина


Відома компанія, яка будує нерухомість, проявляє любов до своїх клієнтів досить передбачувано, адже дарує до -6% знижки на житло у будь-якому з комплексів.

 

Вибрати буде з чого, адже на цей час blago веде активне будівництво 11 ЖК у різних районах Івано-Франківська. До прикладу, якщо ви шукаєте квартиру в центрі – ідеальним варіантом стане комплекс бізнес-класу А5 (розташування – Південний бульвар). З оптимальними плануваннями для використання кожного квадратного метра та розвиненою інфраструктурою для економії робочого й особистого часу.

 

На квартири у новому проєкті SKY GARDEN, який вже привернув до себе багато уваги, компанія blago дарує аж 12% знижки до 20.02.2023. Інвестори стверджують, що це хороша можливість для вигідної купівлі на старті будівництва. Будується комплекс у мікрорайоні Майзлі по вул. Хриплинська та матиме найвищі будинки в Івано-Франківську і велику green-зону площею 2,6 га.

 

Які знижки в Manhattan і Manhattan UP – найвідоміших комплексах від blago? Для тих, хто давно мріє придбати тут квартиру, діє пропозиція до мінус 6%. Комплекси активно добудовуються, територія облагороджується, тож вартість квадратних метрів тільки зростатиме. Також Manhattan та Manhattan UP є втіленням концепцій Eco Bulding і Smart Sity, які спрощують повсякдення їхніх мешканців. А розташування поруч з міським озером гарантує пішу доступність до рекреаційних зон та бізнес-центру міста.

 

Також blago будує ще декілька ЖК у центральній частині Франківська і в період дії акції пропонує для покупців знижки у Family Plaza (вул. Крайківського, поблизу парку Воїнів-визволителів), IQ (вул. Флотська, поруч з ІФНТУНГ), Union (вул. С. Бандери).

 

Якщо ви шукаєте квартири готові до ремонту, то зверніть увагу на житловий масив “Паркова Алея” (вул. Героїв Миколаєва). Там blago пропонує планування для великої сім’ї у спокійному екорайоні. А якщо для вас важливий швидкий переїзд, то в ЖК Comfort Park діє знижка на квартири з готовим ремонтом від спеціалістів blago. Такі квартири зараз користуються популярністю серед покупців. Зокрема привабливим є розташування комплексу, адже мікрорайон Пасічна має розвинену інфраструктуру та зручну логістику.

 

На елітні комплекси Parus і Royal Hall, які вже здані в експлуатацію, також поширюється велика знижка.

 

Скористатися акційними умовами можна до 25.02.2023.

 

Дізнатися деталі акції та переглянути планування можна за посиланням: https://blagodeveloper.com/den-zakohanyh-2023/