Палац Потоцьких офіційно перейшов у власність нового комунального підприємства

Сьогодні, 15 лютого на сесії міської ради, депутати ухвалили рішення про створення КП "Простір Інноваційних Креацій «Палац» і передачі на його баланс міської архітектурної пам'ятки - Палацу Потоцьких.

Підприємство підпорядковуватиметься міському департаменту архітектури. Його головою обрали колишнього головного архітектора міста - Володимира Гайдара. Статутний фонд новоутвореного підприємства становить 10 млн. грн.

 

Майбутнє підприємство створено для догляду за архітектурною пам'яткою та проведення різноманітних культирних та мистецьких заходів на її території. Планується, що нове підприємство допомагатиме у залученні інвестицій до міста.

 

На практиці ж «Простір Інноваційних Креацій «Палац» буде займатися організацією різноманітних виставок, конференцій, презентацій, фестивалів. Не обділить культурно-просвітницька діяльність комунального підприємства також драматургію, театральні вистави та кінопокази. Само собою, не обійдеться без рекламної та торгівельної діяльності.

 

Сам архітектурний об'єкт буде використане для діяльності центрів української мови, літератури, музики. Також планують створити центри розвитку музейної справи та сучасного мистецтва.

 

На своїй сторінці, у соціальній мережі "Фейсбук", міський голова, Руслан Марцінків, відзначив, що наразі головною метою діяльності підприємства є виведення споруди з аварійного стану та її подільша реставрація. Для цього можуть залучити інозмених спеціалістів. Також, він, ще раніше, обговорював можливість співпраці по Палацу Потоцьких з Генеральним Консулом Польщі.

 

Паралельно планують проводити різноманітні культурні заходи та акції в приміщеннях, що вже використовувались в минулому.

 

 

 

Нагадуємо, що Палац Потоцьких став власністю міста 27 жовтня 2017р. До того він перебував у власності однієї з фірм мільярдера Олега Бахматюка.

 

Читайте також:

Міська рада планує створити комунальне підприємство, що опікуватиметься Палацом Потоцьких.