Міськвиконком погодив договори про пайову участь замовників будівництва. Перелік

Івано-Франківський міськвиконком погодив договори про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Перелік:

1) Полутранку Р Я щодо здійснення ремонтно-реставраційних робіт партерної частини фасаду об’єкту культурної спадщини з пристосуванням для торгово-офісних приміщень на вул. Гетьмана Мазепи, 48/1.

 

2) приватному підприємству «Вамбуд», фізичній особі підприємцю Чорнопиському Ю І щодо здійснення будівництва групи багатоквартирних житлових будинків з громадськими приміщеннями в межах вул. В. Стуса – І. Миколайчука – Проектна, 1 (№3 по генплану, 3 черга).

 

3) товариству з обмеженою відповідальністю «Спілка забудівників» щодо здійснення будівництва багатоквартирного житлового будинку з закладами громадського призначення на вул. Гетьмана П. Дорошенка.

 

4) Карбашевському Т. І. щодо здійснення реконструкції квартири з долученням частини горища на вул. О. Кобилянської.

 

5) товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Цитадель» щодо здійснення будівництва багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Урочище «Довга Нива» в с. Угринів (1-5 черги).