Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.
Як свідчить досвід інших країн, не за адресою може розподілятися до 30% коштів, передбачених на соціальні виплати. Тому Мінфін з 2016 року проводить комплексний моніторинг та аналіз державних видатків на соціальну підтримку населення.
У Мінфіні зауважили, що для держави важливо, щоби громадяни могли оформити субсидію без бюрократичних перепон. Саме тому з переліку документів достатньо подати лише заяву та декларацію про доходи.
«Вразливим місцем такої спрощеної процедури є ризики зловживань, і саме верифікація покликана виявити неправомірні, нецільові виплати. Ми заклали достатньо коштів на соціальні виплати у бюджет 2019 року, у тому числі, з урахуванням підвищення ціни на газ, але допомогу мають отримати ті, хто справді її потребує. Адже платники податків не мають сплачувати комунальні послуги за громадян, які купують автомобілі вартістю понад 1,3 млн грн або акції на суму 26,2 млн грн», – сказав Юрій Джигир, заступник Міністра фінансів.
У минулому році Мінфін надав 7,5 млн рекомендацій щодо перевірки 6 млн отримувачів соціальної допомоги. Завдяки верифікації у 2017-2018 рр. вдалося запобігти неефективному використанню щонайменше 14 млрд грн бюджетних коштів.
0 Коментарів - Написати коментар