Земельне управління підвело підсумки земельних торгів за серпень

Минулого місяця Івано-Франківська міська рада виставила на земельні торги три земельні ділянки - одну на продаж, дві для оренди.

Першою у списку лотів є земельна ділянка площею 0,0301 га по вулиці Коновальця, поруч будинку 107. На аукціон було виставлено право купівлі землі для будівництва стоматологічного центру. За даними Управління земельних відносин, ділянка пішла з молотка за 334 147 гривень.

  

Окремим лотом на торгах було виставлено право оренди на земельну ділянку площею 0,1383 га, що знаходиться по вулиці Євгена Коновальця, 264а. Її цільове призначення - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Переможець орендував ділянку терміном на 10 років для влаштування тимчасових споруд, без права капітального будівництва. Розміром річної орендної плати складає 19 609,52 гривень.

 

Побудовано в Франківську раніше писало, що ділянку по вулиці Коновальця, 264а орендувало товариство з обмеженою відповідальністю «Техсервіс Монтаж-ЮА». Проте, замість громадських будівель, орендар хоче звести житлові висотки. Так, на сайті Івано-Франківської міської ради днями з’явився  проект рішення про надання дозволу на розробку детального плану території для багатоквартирної житлової забудови на вулиці Євгена Коновальця, 264а.

  

Останньою у списку лотів була земельна ділянка площею 0,3274 га, що знаходиться за адресою: вулиця Левинського, виробнича зона, ділянка 3. ЇЇ цільове призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. За даними Управління земельних відносин, торги по цій ділянці не відбулися і право оренди на 10 років буде повторно виставлено на земельний аукціон.