Тенко

Тенко

"Тенко" - це компанія, яка впевнено вийшла на будівельний ринок Івано-Франківська в 2012 році. Будинки від "Тенко" – це комфортне та якісне житло, що поєднюється з оригінальним дизайном та комфортом.

Ключові переваги будівельної компанії Тенко:

  • вигідне розміщення об'єктів нерухомості
  • своєчасна здача в експлуатацію будинків
  • використання екологічно чистих будівельних матеріалів
  • максимально зручні умови купівлі нерухомості

Контакти

м...

Альянс ІФ

Альянс ІФ

Будівельна компанія «Альянс ІФ» - це надійна команда професіоналів, які більше 10 років працюють на ринку нерухомості. Багаторічний досвід роботи дав можливість вивчити усі слабкі і сильні сторони будівництва, щоб задовольнити вимоги найвибагливішого покупця.

Житло від будівельної компанії «Альянс ІФ» - це сукупність усіх переваг та інновацій, які сьогодні пропонуються на ринку нерухомості...

Спілка забудівників

Спілка забудівників

У будівельній індустрії Прикарпаття вагоме місце займає будівельна компанія “Спілка забудівників”, що була створена у 2006 році для будівництва житлових будинків та об’єктів соціально-культурного призначення в місті Івано-Франківську.

Вже кілька років компанія співпрацює з постійними виробниками цегли, залізобетону, вікон, та інших будівельних матеріалів...

МЖК Експрес-24

МЖК Експрес-24

Будівельна компанія МЖК Експрес-24 була заснована у 1996 році. Від самого початку становлення та формування забудовника відбувалось на основі довготривалої стратегії розвитку, мета якої − надання повного комплексу послуг генерального підрядника та інвестора під час будівництва об’єктів житлової, промислової, соціальної та комерційної нерухомості, а також вихід будівельної компанії на загальноукраїнський ринок житла.

 

З дня свого заснування компанія забудовник пов’язує свої стратегічні плани з вирішенням соціально-економічних проблем міста Івано-Франківська та регіону...

Ярковиця

Ярковиця

Компанія «Ярковиця» вийшла на будівельний ринок у 2002 році і відразу ж посіла провідне місце серед інших профільних підприємств Прикарпаття. Із самого початку акценти у роботі «Ярковиці» були поставлені на будівництво об’єктів у привабливих для замовників районах Івано-Франківська з розвиненою транспортною та торговельною інфраструктурою, ретельне дотримання будівельних технологій і термінів введення новобудов у експлуатацію, використання якісних будівельних матеріалів та сучасної техніки.

 

З перших днів роботи компанії у стосунках із клієнтами застосовується партнерський індивідуальний підхід, гнучка цінова політика з можливістю відтермінуванням платежів, максимальне врахування побажань замовників.

Від дня заснування будівельну компанію «Ярковиця» очолює Володимир Балагура – досвідчений господарник і менеджер, депутат Івано-Франківської міської ради, знаний у місті меценат...

blago developer

blago developer

Компанія blago developer – один із найвідоміших забудовників Прикарпаття, понад 17 років успішно працює на ринку нерухомості. Багаторічний досвід і впровадження новітніх технологій дозволили організувати ефективну структуру управління та дають компанії можливість створювати унікальні будівлі: інноваційне житло, бізнес-центри, розважальні комплекси.

Уже завершені та здані в експлуатацію: житлові будинки в Івано- Франківську на вул...

Галицький Двір

Галицький Двір

БК "Галицький двір" - це понад 10 років успішної праці у будівельній галузі краю. Хоча сама приватна фірма має значно більший досвід роботи на прикарпатському ринку – ще з 1995 року.

За час своєї роботи в будівельній галузі приватна фірма «Галицький двір» справді зарекомендувала себе як відповідальний та надійний забудовник...

Франківськміськбуд

Франківськміськбуд

Будівельна компанія «Франківськміськбуд» веде свою діяльність з 1996 року.

«Франківськміськбуд» самостійно проектує, будує та реалізує житлові будинки підвищеної комфортності. Кожен новий будинок будується за індивідуальним проектом і має свій неповторний вигляд. 

Та поміж тим, у даного забудівника є проблеми зі здачею будинку в експлуатацію.

Контакти

Адреса: м...

Технобуд

Технобуд

"Технобуд" - це стабільна компанія, яка динамічно розвивається та забезпечує надання високої якості послуг в будівельній галузі. Вже кілька років компанія являється членом Будівельної палати України.

Компанія працює на ринку нерухомості з 2004 року та має державну ліцензію на здійснення всього комплексу робіт, пов’язаних з будівництвом будівель і споруд у відповідності з державним стандартом.

Основні напрямки діяльності – будівництво багатоквартирних житлових будинків, приватних будинків, офісних, виробничих, відпочинково-оздоровчих об’єктів...

Вамбуд

Вамбуд

Будівельна компанія "Вамбуд" працює на ринку житлової та комерційної нерухомості з 2006 року. На сьогоднішній день компанія "Вамбуд" - один з найвідповідальніших забудовників Івано-Франківська.

На сьогоднішній день силами своїх висококваліфікованих співробітників проводить повний цикл житлового будівництва, починаючи з відводу земельної ділянки, розробки і затвердження проектно-кошторисної документації і закінчуючи продажем власної нерухомості.

Основною перевагою нашої фірми є витримання планових термінів будівництва та своєчасної здачі в експлуатацію об'єктів.

В 2007 році будівельна компанія "Вамбуд" стала учасником Івано-Франківської асоціації забудовників, крім цього, вона нагороджена почесними грамотами міської мерії.

Підприємство на даний час володіє власною промисловою базою, автотранспортом, будівельними машинами та механізмами...