ЖК Family Plaza Будується

Адреса: Івано-Франківськ, Крайківського
Клас об'єкта: Економ
Стан будівництва: Будується

Інноваційний житловий комплекс комфорт класу сімейного типу з філософією гармонії і комфорту сім’ї.

 

Команда архітекторів, дизайнерів, аналітиків, інженерів і експертів з ергономіки blago developer створила інноваційний житловий комплекс комфорт класу, враховуючи дослідження життя і вподобання різних сімей розвинутих європейських міст та особливо Івано-Франківська (новостворених сімей, з маленькими дітьми, батьків, у яких вже дорослі діти та живуть окремо, інших). Ми здійснили класифікацію квартир для різних типів сімей щоб побудувати для них максимально комфортне і функціональне житло.

 

Ця філософія сприяє впровадженню таких технологій проектування, будівництва, функціональності, інфраструктури та ергономіки житлового комплексу, які сприяють комфорту майбутніх мешканців, міцному здоров’ю, їхній безпеці, дружбі з сусідами та безтурботними розвагами на подвір’ї комплексу, сприяють впевненості у житті та особистим досягненням мешканців і їхньому саморозвитку. Вперше в Івано-Франківську пропонуємо за такою філософією обрати квартиру. Тобто не просто одно-, дво-, чи трикімнатну квартиру, а проаналізуйте свою сім’ю і оберіть оптимальний простір.

 

Архітектори blago developer давно досліджують філософію житлового простору різних людей, але саме під час карантину 2020 року, вдосконалили проекти планування квартир, враховуючи типи сімей та особистий простір для кожного. Комфорт для всіх членів сім’ї – найважливіша цінність житла. Співробітники компанії доводять те, що кожна сім’я особлива і навіть для домашніх улюбленців знайдеться простір у квартирах від blago developer.

 

Планування квартир продумані до найменших дрібниць і також місце для віддаленої роботи дорослим, чи столик для навчання дітям біля вікна передбачено і розумно організовано у кожній квартирі. Ми спроектували і створюємо будинки зі зручними під’їздами і квартирами, розробили житловий комплекс з подвір’ям і територією, виходячи з характеру і вподобань, емоцій і розвитку його майбутніх власників, застосовуючи сучасні технології та найновіші дизайнерські тенденції.

 

Ми створюємо місце, куди хочеться поспішати щодня після роботи і зустрічей, адже тут живе ваша сім’я, це там де багато щастя і любові Ми знаємо все про комфорт житла! Квартира для сім’ї – це не просто місце для повсякденного життя вашої родини, це місце для натхнення, відновлення і щастя. Комфорт для всіх членів сім’ї – найважливіша цінність житла.

 

Детальну інформацію про житловий комплекс, планування квартир і ціни можна дізнатись за номером (097)0714-000


0 Коментарів - Написати коментар

Коментар