Відбулися громадські слухання по ДПТ промзони на Макогона

В Івано-Франківську відбулися громадські слухання щодо коригування детального плану території (уточнення положень діючого генерального плану м.Івано-Франківська) в межах вулиць Крайківського - Макогона - Промислова.

Слухання відбулися на території "Харчосмакової фабрики" і розпочалися з півгодинним запізненням. Громада не могла обрати головуючого.

На слуханнях зареєструвалося 70 мешканців мікрорайону.

Перед приутніми виступили представники архітектури та забудівника. Проте, їх слова не прийшлися не до вподоби і вони віднесли колективне звернення з 315 підписами в міськраду і зареєстрували місцеву ініціативу щодо скасування рішень міськради по забудові Макогона-Промислової-Крайківського.

Нагадаємо, в липні цього року, на 6-ій сесії міської ради депутати прийняли скандальне рішення про розробку ДПТ території мікрорайону в межах вулиць Крайківського-Макогона-Промислова без попереднього проведення громадських слухань.

На засідання 7 сесії Івано-Франківської міської ради прийшли мешканці мікрорайону Макогона-Крайківського з проханням до депутатів скасувати рішення сесії міської ради від 8 липня про дозвіл на детальне планування території (ДПТ) в мікрорайоні на зведення 33 багатоповерхівок.

Однак, депутати відмовились скасовувати рішення про розробку ДПТ мікрорайону Макогона-Крайківського. Тоді ж міський голова доручив заступнику Олексію Кайді провести до 20 вересня громадські слухання та відкоригувати ДПТ.

Стан території розбрату – у фоторепортажі.

 

Читайте також: