Мешканці Макогона не хочуть погоджувати межі ПРАТ “Івано-Франківська харчосмакова фабрика”

У Івано-Франківську мешканці та представники міської влади зібралися на комісію щодо погодження меж ПРАТ «Івано-Франківська харчосмакова фабрика».

Під час засідання, яке відбувалося під головуванням заступника міського голови Олексія Кайди, стало відомо, що 28 вересня представники ПРАТ “Івано-Франківська харчосмакова фабрика” мають погодити межі забудови з власниками сусідніх будівель.

Голова комісії Олексій Кайда запитав, «чому мешканці не погоджуються з існуючими межами». Вони ж відповіли, що оскільки триває судовий процес, вони не хочуть погоджувати межі. Тим паче про засідання комісії їм повідомили надто пізно, тож вони хотіли ознайомитися з документами у присутності юристів.

Оскільки на нинішнє засідання багато мешканців промзони не з’явилися в міську раду через таке запізніле повідомлення, Олексій Кайда переніс засідання у цій справі.

Люди вимагають, щоб їх завчасно повідомили про засідання та надали можливість ознайомитися з документами.

«Мене вчора повідомили, я навіть ніяких документів не бачила, то як я можу погоджуаати», – зазначила одна з мешканок Макогона. Водночас, люди підозрюють, що фабрика має намір змінити цільове призначення землі.

У відповідь, представники ПАТ “Івано-Франківська харчосмакова фабрика” наголсили, що потрібно погодити межі, адже підприємство хоче продовжити договір оренди.

Водночас, секретар міської ради Оксана Савчук не розуміє, навіщо підприхмство хоче поодовжувати оренду якщо воно збиткове і про це заявляли на громадських слуханнях сам представник фабрики.

Врешті решт, мешканці та представники ПАТ “Івано-Франківська харчосмакова фабрика” такі не дійши порозуміння.

за матеріалами Галицький Кореспондент