В Івано-Франківську тривають роботи зі з’єднання бульварів


Комунальники працюють одразу з двох сторін – між вулицями Панаса Мирного до Тичини та вулицями Бельведерською та Хотинською.

 

На ділянці Мирного – Тичини вже завершені роботи із прокладання мереж. Тут проводили водопровідні та тепломережі, дощові комунікації та встановили електроопори.

 

Також тут вже влаштували нижній шар асфальту. І з цього боку вже приступили до влаштування тротуарів.

 

З протилежного боку, на ділянці між вул. Бельведерською та Хотинською зараз риють котлован та влаштовують корито для прокладання дороги. Такий підхід на зустріч дозволяє активно провести роботи зі з’єднання бульварів.

 


Нагадаємо, у 2017 році проєкт по з'єднанню Північного та Південного бульварів таки зрушився з "мертвої точки" і розпочалися роботи по з'єднанню бульварів. Проте, згодом виникли проблеми з підписанням договорів з підрядними організаціями. 

 

У вересні почали асфальтувати нижній шар дороги, яка сполучатиме два бульвари. До робіт взялися активно - згодом комунальники почали демонтовувати МАФ, який заважав об'єднанню, і розбирати "п'яний базар". 

 

У січня 2019 року УКБ розповіли, що епопея з об’єднанням Північного та Південного бульварів у Франківську завершиться цього року, а їх об'єднання мало розпочатися після Дня міста. 

 

У квітні Управління капітального будівництва оголосило тендер на роботи з будівництва Північного бульвару на ділянці від вул. Бельведерської до вул. Панаса Мирного. Переможцем тендеру стало ТОВ «Івано-Франківськавтодор». Вартість робіт становить 45,4 млн  гривень. Планується, що роботи повинні завершитись до 1 липня 2020 року.