У Франківську шукають інвестора для будівництва багаторівневого паркінгу

В Івано-Франківську хочуть оголосити конкурс по залученню інвестора до інвестиційного проекту для будівництва та обслуговування багаторівневого паркінгу на вулиці Незалежності, в районі залізничного моста.

Відповідний проект рішення винесено на розгляд сесії міської ради.

 

Як писало Побудовано в Франківську, розмови про будівництво багаторівневого паркінгу по вулиці Незалежності ведуться уже рік. За цей час місто визначилося із ділянкою та навіть встигло передати її управлінню капітального будівництва. Тепер черга дійшла і до розробки детального плану території.

 

У квітні минулого року міська рада дала дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки управлінню капітального будівництва площею 0,30 га по вулиці Незалежності, для будівництва та обслуговування багаторівневого паркінгу.

Ділянка на кадастровій карті 

 

 

Сам же проект землеустрою місцеві депутати затвердили у жовті. Тоді УКБ отримало у постійне користування земельну ділянку площею 0,345 га по вулиці Незалежності, неподалік залізничного моста. За даними кадастрової карти, ділянка відноситься до категорії земель громадської забудови, що не суперечить меті будівництва. У березні цього року міська рада дозволила розробку детального плану цієї території.

 

Днями департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини оголосив про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті ДПТ для будівництва багаторівневого паркінгу.

 

Ознайомитись з проектом детального плану території, а також вносити свої пропозиції можна в приміщенні департаменту за адресою вул. Незалежності, 9, поверх 5, каб. 504.