Проект будівництва 9-ти багатоповерхівок на Івасюка винесено на громадські слухання

Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини виніс на громадське обговорення проект детального плану території для будівництва групи багатоквартирних житлових будинків з об’єктами громадського обслуговування та соціальної інфраструктури на вул. Івасюка, навпроти будинків № 32-42.

Відповідне оголошення розміщене у газеті «Західний курєр».

 

Дозвіл на розробку проект ДПТ Івано-Франківська міська рада надала у лютому 2018 року. Яка конкретна ділянка відведена під забудову, у рішенні не вказано. Територія в районі вал. Івасюка, 32-44 знаходиться по-сусідству з гіпермаркетом «Епіцентр», поруч – дитячий садок та школа №22.

 

В опублікованому газетному оголошені вказано, що проект ДПТ розроблено для будівництва 9-ти багатоквартирних житлових будинки, поверховістю 9-10 поверхів. Новобудова розрахована на 300 квартир. Загальна площа квартир складає 28 603,75 м кв, площа громадських приміщень - 2 331,2 м кв. 

  

Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються по 8 червня в приміщенні департаменту архітектури за адресою: вул. Незалежності, 9, поверх 5, каб. 504.