Міськрада затвердила будівництво нового комплексу на Хоткевича на півтисячі квартир

Згідно проекту ДПТ, який раніше був оприлюднений у газеті «Західний кур’єр»,  у районі вулиці Хоткевича побудують новий житловий масив розрахований на півтори тисячі жителів.

Івано-Франківська міська рада затвердила детальний план території для будівництва багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі вулиці Гната Хоткевича. Про це йдеться у рішенні опублікованому на сайті міськради.

 

Дозвіл на розробку ДПТ Івано-Франківська міська рада надала 20 червня 2017 року. Пізніше, у листопаді, департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини розпочав процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту ДПТ для будівництва багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі вулиці Гната Хоткевича.

  

Проект передбачав будівництво 6-ти секцій на 219 квартир. Загальна площа квартир мала становити 16 398 м кв, площа паркінгу – 4 953 м кв, площа громадських приміщень – 8 511 м кв.

 

Водночас, у квітні цього року, департамент архітектури повторно виніс на громадське обговорення проект детального плану території по вулиці Гната Хоткевича.

 

Основні техніко-економічні показники нового проекту ДПТ значно відрізняються від попереднього. Зокрема, тепер площа впорядкованої ділянки становить 24 787 м кв, загальна площа квартир – 35 520 м кв, площа вбудовано-прибудинкових приміщень і окремих комплексів громадського призначення – 11 370 м кв. Житловий комплекс розрахований на 1566 мешканців. Новий проект передбачає будівництво 522 квартир, що у два рази більше за показники попереднього детального плану, де йшлося про 219 квартир.