Які квартири в Івано-Франківську вигідніше купувати і чому?

Перед прикарпатцями, які планують придбати житло все частіше постає питання вибору між вторинним помешканням і квартирою в новобудові.

Аналітичний центр Благо дослідив, які квартири вигідніше купувати і чому. Отримані дані свідчать, що серед населення продовжує зростати попит на первинне житло ніж на вторинне.

 

Така тенденція простежується через подальше виникнення певних нюансів після купівлі вторинного помешкання. Зазвичай виникають питання щодо необхідності повної заміни каналізації, освітлення чи навіть перекриття даху в будинку. І там, де планувалось зекономити, доводиться ще й переплачувати.

 

Як повідомляють в аналітичному центрі Благо, свідомі забудівельники надають детальні звіти про хід будівництва, всю інформацію про внутрішні роботи, тому покупець може спостерігати за рівнем виконаних робіт в його майбутньому домі. Також додатково встановлюються опалювальні системи, сантехніка, світло.

 

Щодо рівня облаштованості інфраструктури, то вторинне житло також програє. В комплексних забудовах створюються всі необхідні зручності для мешканців: відпочинкові зони, паркінги, магазини, салони.

 

В питанні планування також варто звернути увагу, що старі квартири дуже компактні, а в новобудовах сучасне планування передбачає простору площу і багато денного освітлення.

 

Та найголовніше, при будь-якому рішенні слід детально ознайомитись? у кого ви купуєте житло. Якщо безпосередньо у власника,  вивчіть всі документи, які вам надаватимуть, якщо ж це новобудова, варто ознайомитись з попередніми проектами і рівнем виконаних робіт за будівельника, – радять аналітики усім, хто планує купити квартиру в Івано-Франківську.