5 порад, як купити квартиру

Купівля житла – це приємні клопоти. Самому ухвалювати рішення буває складно, тому Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» поділився досвідом та порадами, з чого почати та як купити ідеальну квартиру?

Вибрати мікрорайон

Фундаментальним, безперечно, є перший крок, що потребує прийняття двох рішень одночасно — емоційного та раціонального. Мікрорайон – своєрідна «зона комфорту», те місце, куди хочеться повертатися.

 

Тому надзвичайно важливо подумати,  де саме хочеться жити, яке місце викликає позитивні враження, відчуття спокою та затишку.

 

З раціональної точки зору потрібно ознайомитись з рівнем інфраструктури, зручністю транспортного сполучення, віддаленістю від центру міста. Важливо знайти золоту середину між бажаним та дійсним, тоді майбутній дім приноситиме задоволення та успіх.

 

Обрати забудівника

Ринок нерухомості насичений безліччю будівельних компаній, тому важливо не розгубитися та не економити час на ознайомлення з репутацією фірми, її попередніми проектами, перевірити наявність пакету документів, що підтверджують законність будівництва та якість будівельних матеріалів.

 

У відділі продажів можна дізнатися детальну інформацію про стан будівництва, планування квартир та житлового комплексу в цілому, благоустрій житлових комплексів.

 

Щоб відвідини девелопера були максимально плідними, найкраще буде наперед продумати і занотувати список питань.

 

«Познайомитись» з житловим комплексом на стадії будівництва

Важливо не лише ознайомитись із плануванням та візуальним зображенням майбутнього дому, а й на власні очі побачити процес зведення будівлі. Це допоможе впевнитись у якості роботи будівельників, побачити темпи процесу, які матеріали використовуються для будівництва та інше.

 

Обрати спосіб оплати

Придбати нерухомість можна двома способами: оплатити всю суму одразу або ж шляхом розтермінування. Зручність програми розтермінування полягає в поступовій безвідсотковій виплаті коштів протягом будівництва проекту та на пізніших етапах.

 

Будинок, що знаходиться на початковій стадії будівництва, при цьому має нижчу вартість квадратного метра, ніж в період здачі в експлуатацію.

 

Переїхати у власний дім

Найприємнішим та найочікуванішим є останній етап, коли усі клопоти позаду, і квартира готова приймати господарів. Правильне планування та дизайн квартири принесуть комфорт і затишок власникам, задоволення від покупки та впевненість у майбутньому.

 

Придбати квартиру в Івано-Франківську на будь-який смак можна в ЖК «Komfort Park», «Паркова Алея», містечко «Соборне» будівельної компанії «Благо».