Володимир Чорнописький очолив Держгеокадастр на Прикарпатті


Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка представила колективу головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області новопризначеного керівника Володимира Чорнописького.

 

Володимир Чорнописький переміг у відкритому конкурсі та призначений на посаду відповідно до наказу голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

 

«Вважаю, що керівниками в управліннях Держгеокадастру повинні ставати особистості, які мають профільну освіту, пройшли ті професійні сходинки роботи із земельними питаннями та мають необхідний досвід й знання цієї служби зсередини. Переконана, що це саме такий управлінець», – зауважила Марія Савка.

 

Посадовець розповіла, що Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру доручені надзвичайно важиві питання напередодні актуальних законодавчих рішень щодо обігу земель сільськогосподарського призначення та відкриття земельного ринку, які ставлять нові пріоритети, над якими потрібно працювати.

 

Акцентувалася увага на виділенні земельних ділянок воїнам АТО/ООС, наданні якісних послуг головним управлінням держгеокадастру в Івано-Франківській області та роботі земельної інспекції.