В Україні продовжили експеримент з впровадження єдиної е-системи в будівництві


Кабінет міністрів України вніс зміни до постанови № 559, якою продовжив термін реалізації експериментального проекту з впровадження першої черги Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва до 31 березня 2021 року.

 

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 25 листопада.

 

“На сьогоднішній день можна констатувати, що цей експеримент є успішним. За цей час запрацював новий реєстр будівельної діяльності, в якому вже понад 30 тисяч нових об’єктів будівельної діяльності, понад 60 тисяч документів дозвільного характеру. Все це є абсолютно відкритим і доступним для громадян і бізнесу”, – зазначив перший заступник міністра цифрової трансформації України Олексій Вискуб під час засідання Кабміну.

 

Він також додав, що в системі працюють 82% департаментів Державної будівельно-архітектурної інспекції та через неї вже видано понад 8 тис. будівельних паспортів і понад 3 тис. містобудівних умов.

 

За словами заступника міністра, вже в грудні в систему будуть додані нові послуги: дозвіл на виконання будівельних робіт в електронній формі та електронний сертифікат готовності об’єкта до експлуатації.

 

Уряд на засіданні 1 липня прийняв постанову №559 «Про реалізацію експериментального проекту з впровадження першої черги Єдиної державної електронної системи в сфері будівництва», розроблену Мінцифри спільно з Мінрегіоном.

 

За матеріалами УКРІНФОРМ