В УКБ кажуть, що епопея з об’єднанням Північного та Південного бульварів у Франківську завершиться цього року

9 січня, під час оперативної наради міський голова Руслан Марцінків поцікавився, коли у місті з’єднають Північний та Південний Бульвари.

Заступник керівника Управління капітального будівництва Володимир Ковальчук, повідомив, що документація вже готова. За його словами у березні цього року проведуть новий тендер, пише Фіртка.

 

"Там було дуже багато узгоджень. Цього року вулиця має бути завершена", - додав посадовець.

 

Крім цього зазначив, що наразі йде встановлення опор для майбутньої тролейбусної лінії.

 

Нагадаємо, сам проект сполучення Південного і Північного бульварів був розроблений ще у 2006 році НДІ “Проектреконструкція”.

 

Натомість тільки на початку квітня 2017 року управління капітального будівництва МВК провело тендер на будівництво дороги, перемогу в якому здобув ТзОВ "Івано-ФранківськАвтоДор" з сумою 9 мільйонів 978 тисяч 278 гривень.

 

Ще близько десяти років тому в Івано-Франківську заговорили про з’єднання двох бульварів. Магістраль “Північ-Південь”, що запланована генпланом повинна стати останньою ланкою на шляху сполучення головних вулиць Галицької та Гетьмана Мазепи, оминаючи центр міста.

 

Однак тоді на заваді планам стали “п’яний базар”, автостоянка військової частини та будинки, які розташовуються в межах майбутньої дороги.