УПЦ Московського патріархату продовжує боротись за приміщення на Чорновола


До Господарського суду Івано-Франківської області із позовом звернулась Івано-Франківська єпархія Української Православної Церкви.

 

Вона просить суд скасувати рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради  в частині щодо припинення з грудня 2018 договору оренди нежитлових приміщень площею 283,0 кв.м  та 19,1кв.м, розташованих на першому поверсі в будівлі по вулиці Чорновола, 6 у місті Івано-Франківську.

 

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про припинення договору оренди нежитлових приміщень, у зв’язку з необхідністю використання приміщень для потреб власника – територіальної громади міста Івано-Франківська, а саме для будівництва дошкільного навчального закладу.

 

Івано-Франківська єпархія Української Православної Церкви, не погоджуючись із таким рішенням, звернулась до суду із позовом. Суд відкрив провадження у справі. Наступне судове засідання призначено на 16 листопада 2020 року.

 

Детальніше з текстом ухвали  Господарського суду Івано-Франківської області у справі №909/788/20 можна ознайомитись у ЄДРСР: http://reyestr.court.gov.ua/, інформує пресслужба суду.