Судова тяганина за землю та приміщення церкви по Чорновола триває. Відео

Повернути приміщення церкви у власність громади. Таку мету сповідують франківські посадовці.

Кажуть, вірні московського патріархату не дотримуються угоди, що була підписана майже 10 років тому. Продовжують використовувати земельну ділянку та орендувати майно по вулиці Чорновола.

 

Тоді як міська влада в майбутньому планує використовувати приміщення для потреб дитячого садка.

 

відео ОТБ

 

Як з'ясував раніше Побудовано в Івано-Франківську, земельну ділянку та приміщення колишнього дитячого садка по вул. Чорновала, 6 єпархія УПЦ МП орендує ще з 2006 року.

 

В будівлі новий власник облаштував молитовний будинок та канцелярію. За договором, дія оренди мала припинитися, коли єпархія побудує поруч нову церкву. Адреса храму мала бути адреса якої мала би бути Чорновола,6 Б. Проте будівництво досі не розпочате.

 

Натомість, Івано-Франківськ в цей час ще й надав єпархії УПЦ МП окрему ділянку для будівництво церкви по вул. Довженка,2. Але і після її спорудження православні приміщення дитячого садка не звільнили.

 

Усі ці 10 років за оренду земельної ділянки та приміщення колишнього садка єпархія УПЦ МП платить до міського бюджету 583 гривні в рік.

 

Міська влада вирішила відвоювати приміщення дитячого садка назад. Єпархія збирається побудувати на місці старої будівлі нову церкву, а поруч запропонувала розмістити невеличкий садок. Така пропозиція не задовольнила міську владу. Там переживають, що після будівництва церкви для садка просто не залишиться місця.