У проекті забудови території по вулиці Макогона виявили помилки

Про помилки у містобудівному документі міський департамент архітектури повідомив сам розробник.

Проект детального плану території для багатоквартирної житлової забудови та будівництва дитячого садка в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова розробляло комунальне виробниче підприємство «Архітектурно-планувальне бюро ІФ». Розробник листом звернувся до департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини, де повідомив про допущені механічні помилки в підрахунку техніко-економічних показників проекту.

 

Відповідне оголошення архітектура оприлюднила на своєму офіційному сайті.

 

У зв’язку з цим, департамент припиняє процедуру громадських слухань вказаного проекту. Також документу не виноситимуть на чергову сесію міської ради.

 

Тож розробник повинен виправити помилки та надати новий проект ДПТ. Після цього містобудівну документацію оприлюднять і буде оголошено про нові громадські слухання.

 

Як писало Побудовано, у червні на сесії міської ради депутати дали «добро» на розробку детального плану території для багатоквартирної житлової забудови та будівництва дитячого садочку в межах вулиць Крайківського - Макогона – Промислова.

 

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості вказаного проекту ДПТ була оголошена 13 липня. Громадські слухання з цього приводу мали відбутись 8 серпня, а 11 серпня, питання було б розглянуте на засіданні містобудівної ради.

 

Останній кроком мала стати чергова сесія міської ради, запланована на 30 серпня, куди виносилось питання про затвердження проекту ДПТ в межах вулиць Крайківського - Макогона – Промислова.

 

Як вже було сказано, помилки були допущені в підрахунку техніко-економічних показників проекту.

 

Варто уточнити, що ця частина проекту показує, зокрема, площу забудови, кількість будинків і їх поверховість, наявність садочків та паркінгу, тощо.

 

Нагадаємо, що в скасованому проекті вказано 11 житлових будинків з приміщеннями громадського призначення, поверховістю у 8, 9 і 10 поверхів. Забудова розрахована на 1925 людей. Проект передбачав будівництво двох підземних паркінгів загальною площею 13 840 м кв та двоповерхового дитячого садка площею 615 м кв.

 

 Проект ДПТ в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислової