Що буде з Коломийським економіко-правовим коледжем, стіна якого неодавно обвалилася. ФОТО

12 червня у залі засідань Коломийської міської ради засідала комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорили, що буде з Коломийським економіко-правовим коледжем, стіна якого неодавно обвалилася.

Про це повідомляє Побудовано з посиланням на Дзеркало Коломиї.

 

 

Міський голова Коломиї Ігор Слюзар розпочав засідання з ознайомлення усіх присутніх із висновком експертизи, яку провело державне підприємство “Карпатський експертно-технічний центр Держпраці”, що знаходиться в Івано-Франківську.

 

Коли стався обвал частини будівлі, ми одразу ж доручили директору коледжу провести експертизу технічного стану будівлі. Відповідно до рішення комісії навчальний заклад це виконав. Експертним висновком було дозволено експлуатувати частину будівлі за умови обмеження доступу до зруйнованої частини”, – зазначив Ігор Слюзар.

 

 

Члени комісії, зокрема начальник коломийського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Ігор Вацик запропонував перенести засідання і провести його на території економіко-правового коледжу, щоб оглянути і пересвідчитися у належній ізоляції зруйнованої частини навчального закладу. Що, власне, й відбулося. Наступного разу члени комісії і керівництво коледжу зустрінуться 15 червня.

 

 

У свою чергу директор економіко-правового коледжу Роман Гарат запевняє, що умову виконають і протягом двох днів приміщення ізолюють.

 

Однією з умов подальшої експлуатації частини даного приміщення є належна ізоляція. Протягом двох днів ми це виконаємо”, – запевнив Роман Гарат.

 

 

Варто також наголосити, що навчальний рік студенти ще не завершили, а останні пари цього року проводили в аудиторіях Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського університету та 10-го індустріально-педагогічного технікуму. А з 1 липня має стартувати прийомна комісія, яка триватиме до кінця серпня.

 

Усю відповідальність щодо експлуатації частини даного приміщення на себе беруть експерти. Експерти перевірили будівлю і якщо б мали якісь сумніви, то ніколи б не надали такий висновок”,– каже Роман Гарат.

 

Наразі стосовно руйнації будівлі коледжу відкрито кримінальне провадження, компетентні органи встановлюють причину й осіб, які понесуть відповідальність. За словами міського голови Коломиї Ігора Слюзара, причина вже відома – це неправильно зроблене утеплення будівлі, внаслідок чого відбулося замокання цегли, яка від цього й руйнувалася.

 

Читайте також: в Коломиї бвалилася частина будівлі економіко-правового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету в осях 2 – 3, який розташований на вулиці Богдана Хмельницького, 2-А.