Півтисячі квартир для учасників АТО: на громадське обговорення винесено новий проект забудови по вул. Хоткевича

Департамент архітектури повторно виніс на громадське обговорення проект детального плану території для будівництва багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі вулиці Гната Хоткевича.

Відповідне оголошення розміщене у газеті «Західний кур’єр».

 

Містобудівна документація розроблена за замовлення департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини. Дозвіл на розробку ДПТ Івано-Франківська міська рада надала 20 червня 2017 року.

 

Вперше процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту ДПТ для будівництва багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО в районі вулиці Гната Хоткевича оголошувалась у листопаді минулого року.

 

Попередній проект передбачав будівництво 6-ти секцій, у розрахунку на 219 квартир. Загальна площа квартир мала становити 16 398 м кв, площа паркінгу – 4 953 м кв, площа громадських приміщень – 8 511 м кв.

 

Основні техніко-економічні показники нового проекту ДПТ значно відрізняються від попереднього. Зокрема, тепер площа впорядкованої ділянки становить 24 787 м кв, загальна площа квартир – 35 520 м кв, площа вбудовано-прибудинкових приміщень і окремих комплексів громадського призначення – 11 370 м кв. Житловий комплекс розрахований на 1566 мешканців. Новий проект передбачає будівництво 522 квартир, що у два рази більше за показники попереднього детального плану, де йшлося про 219 квартир.

 

Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються до 10 травня 2018 року, в приміщенні департаменту архітектури за адресою: вул. Незалежності, 9, поверх 5, каб. 504.