Інвестиції в елітну комерційну нерухомість Івано-Франківська

Аналіз ринку нерухомості свідчить, що Івано-Франківськ є економічно привабливим як для життя, так і для комерційних інвестицій.

Однак, щоб заснувати успішну справу, опиратися на загальні тенденції недостатньо. Пропозицій комерційного сегменту багато, а вибрати вдалий об‘єкт буває непросто.

 

Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» дослідив, які об‘єкти найактуальніші та найприбутковіші на сьогодні в Івано-Франківську.

 

Щоб вибрати комерційно вигідний об‘єкт варто звернути увагу на такі фактори: локація з інтенсивним пішохідним рухом, стабільним грошовим потоком, якісним наповненням орендарів.

 

Забудовники пропонують клієнтам елітну комерційну нерухомість, що має найвищі показники прибутковості, затребуваності та конкурентоспроможності.

Використовувати її можна в кількох напрямках: для створення власної справи; для розширення бізнесу; для здачі в оренду; для перепродажу.

 

Комерція з ремаркою «еліт» характеризується найвищими показниками якості, розташуванням у центральній частині міста. Бізнесмени обирають таку нерухомість, тому, що вона відповідає тим самим вимогам і стилю ведення бізнесу, що й у них.

 

Яскравими представниками елітної нерухомості в Івано-Франківську є житлові комплекси Parus та Royal Hall, що знаходяться в затишній центральній частині міста, створені з урахуванням найвищих стандартів якості та використанням новітніх технологій на кожному етапі будівництва.

 

Основним показником при виборі комерційного приміщення є термін окупності.

 

Як правило найбільш гнучкими є торговельні та офісні приміщення, термін окупності яких становить 7-9 років.

 

Такі об‘єкти зазвичай є актуальні та конкурентоспроможні, мають стабільний попит серед орендарів, а ціна на них має тенденцію до зростання.

 

Інвестиції в елітну комерційну нерухомість - мудре рішення для тих, хто прагне досконалості та найвищого результату.