Вамбуд

vambud

Будівельна компанія "Вамбуд" працює на ринку житлової та комерційної нерухомості з 2006 року. На сьогоднішній день компанія "Вамбуд" - один з найвідповідальніших забудовників Івано-Франківська.


На сьогоднішній день силами своїх висококваліфікованих співробітників проводить повний цикл житлового будівництва, починаючи з відводу земельної ділянки, розробки і затвердження проектно-кошторисної документації і закінчуючи продажем власної нерухомості.


Основною перевагою нашої фірми є витримання планових термінів будівництва та своєчасної здачі в експлуатацію об'єктів.


В 2007 році будівельна компанія "Вамбуд" стала учасником Івано-Франківської асоціації забудовників, крім цього, вона нагороджена почесними грамотами міської мерії.


Підприємство на даний час володіє власною промисловою базою, автотранспортом, будівельними машинами та механізмами. Разом із розширенням будівництва з кожним роком розширюється і коло наших працівників і партнерів. Колектив ПП "ВАМБУД" - це висококваліфіковані, енергійні, цілеспрямовані, працівники з великим досвідом роботи, основним завданням яких є сумлінне виконання покладених на них обов’язків для досягнення спільної мети.


Контакти:


Адреса: м.Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 121


тел: (0342) 72-72-00; (0342 ) 722-723; (050) 433-77-22;


Skype: vambud;


Сайт: vambud.com.ua


Перевірка від Побудовано:

1 Коментар - Написати коментар

Коментар