ЖК "Перлина" Зданий в експлуатацію

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Кобилянської 36А
Клас об'єкта: Економ
Стан будівництва: Зданий в експлуатацію

ЖК “Перлина” — це житловий комплекс економ-класу, розташований у центральному районі Івано-Франківська з розвиненою інфраструктурою. Малоповерховий будинок складається з 9 секцій і має квадратну форму. Стіни зведені з цегли та утеплені пінопластом.

Квартири — просторі з продуманим плануванням. В апартаментах встановлені теплозберігаючі євровікна, броньовані сталеві вхідні двері, сучасні радіатори опалення, лічильники. Виконані чорнові роботи: стяжка на підлозі, штукатурка стін, грунтовка стелі. У кожній квартирі налагоджена система індивідуального опалення.

Завдяки квадратній формі будинку, територія новострою закрита від чужих поглядів та менше піддається впливу зовнішніх факторів. На подвір’ї розташовані дитячі ігрові майданчики, зони відпочинку, стоянка для автомобілів. Є зелені насадження, клумби.

Поруч з новобудовою працюють дитячі садки, школи, магазин, аптека, банк, торговельний центр. Відпочити можна у місцевому парку. А для зручного пересування Івано-Франківськом доступний громадський транспорт.


Перевірка від Побудовано:

 • Земля
  Згідно з генпланом м. Івано-Франківська дана територія призначена для розміщення складів та баз. Згідно з даних публічної кадастрової карти дана ділянка з площею 1,3446 га є комунальною власністю і призначена для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. Нагадуємо, що землі громадської забудови, це землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд - готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів чи інших об'єктів загального користування.
  : + Читати повністю
 • Дозвільна документація на початок будівництва
  Згідно з АПЗ за 20.02.2007 р. замовник планував звезти житловий комплекс з підземними автомобільними стоянками на вул. О. Кобилянської 24-36а. Згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за 20 лютого 2007 р. товариству з обмеженою відповідальністю “Європейські будівельні технології” був наданий дозвіл на проведення проектно-пошукових робіт: для будівництва житлового комплексу з підземними автомобільними стоянками на вул. Кобилянської, 24 –36А, на місці виробничої бази та складських приміщень.
  У 2008 році міська влада надала наступний дозвіл на будівництво житлового комплексу з підземними автомобільними стоянками (загальна площа – 14273,6 м2). Умовами будівництва було здійснення на умовах угоди з виконавчим комітетом міської ради про участь у соціально-економічному розвитку міста, влітку 2015 р. на черговій сесії міської ради збудованому будинку була присвоєна поштова адреса.
  : + Читати повністю
 • Введення в експлуатацію
  Існують дві декларації про готовність обєкта до експуатації. Вони датовані червнем 2014 р. та груднем 2015 р.
 • Замовник і підрядник будівництва
  Замовником будівництва виступає ТзОВ "Європейські будівельні технології", керівником якої є Галанджій Андрій Борисович. Підрядник будівництва є ТзОВ КСК "Форум".

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар