ЖК "Затишний" Будується

Забудовник: Юрікс
Адреса: Івано-Франківськ, вул. Ольги Кисілевської, 31
Ціна(м2) від: 10 500 грн.
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Будується

Житловий комплекс «Затишний» по вулиці Ольги Кисілевської, 31 в Івано-Франківську є прикладом справжньої екологічності, адже розташований в зоні, яка захищена від дорожнього смогу, вихлопів газу та щоденного галасу. Довкола – малоповерхове житло і приватний сектор.

 

 

У вартість квартир входить:

  • 5-камерні віконні конструкції з енергозберігаючим склопакетом

  • надійні протиударні броньовані двері українського виробництва

  • якісне утеплення будинку

  • облаштування сходової площі облицювальною плиткою

  • благоустрій двору з використанням нічного освітлення європейського зразка.

  • будинок оснащений сучасним та великим ліфтом «Отіс»

 

 

Зручна транспортна розв’язка та інфраструктура є безсумнівною перевагою житлового комплексу. Тут усе поруч. В зоні пішохідної доступності: школи, дитячі садки, магазини, супермаркет, салони краси, поліклініки, спортивні заклади і все, щоб створити ідеальні, комфортні умови для майбутніх мешканців.

 

 

Житловий комплекс «Затишний» має сучасне планування і розрахований на один підїзд. Тут передбачено широкий вибір 1-кімнатних квартир з різною площею від 41 до 48 м2 та 2-кімнатних квартир, площею більше 60 м2 зі зручним плануванням. Це дозволить кожному майбутньому мешканцю обрати той варіант майбутнього житла, який підходить саме йому. Всі квартири обладнані лоджіями, що безперечно дуже важливо для найвибагливіших господинь.

 

 

Придбання житла в ЖК «Затишний» - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, розтермінування оплати терміном до 18 місяців і гнучка система знижок при повній оплаті.

 

 


1 Коментар - Написати коментар

Коментар