ЖК "Затишний" Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Ольги Кисілевської, 31
Ціна(м2) від: 10 500 грн.
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Будується

Житловий комплекс «ЗАТИШНИЙ» по вулиці Ольги Кисілевської, 31 в Івано-Франківську - сучасний житловий будинок, де передбачено широкий вибір 1-кімнатних квартир з різною площею від 41 до 48 м2 та 2-кімнатних квартир, площею більше 60 м2 зі зручним плануванням. Всі квартири обладнані лоджіями.

 

Телефонуйте: (050) 507 86 48, (097) 194 07 72

 

У ВАРТІСТЬ КВАРТИР ВХОДИТЬ:

5-камерні віконні конструкції з енергозберігаючим склопакетом

надійні протиударні броньовані двері українського виробництва

якісне утеплення будинку

облаштування сходової площі облицювальною плиткою

благоустрій двору з використанням нічного освітлення європейського зразка.

будинок оснащений сучасним та великим ліфтом «Отіс»

 

Квартири в житловому комплексі «ЗАТИШНИЙ» по вулиці Ольги Кисілевської, 31 в Івано-Франківську – найкращий вибір житла та найзбалансованіша пропозиція на ринку – це саме те, що Ви шукаєте.

 

ОБИРАЮЧИ ЖИТЛО В НАС:

Ви отримуєте індивідуальний підхід, врахування побажань, ідей, задумів

Можливість розтермінування оплати на термін до 18 місяців

Гнучку систему знижок при повній оплаті

 

Будинок розташований в екологічно чистій зоні, подалі від дорожнього смогу, вихлопів газу та щоденного галасу. Поруч школа, дитячий майданчик. Довкола – малоповерхове житло і приватний сектор. Це перспективний мікрорайон Івано-Франківська, який швидко розвивається.

 

Зручна транспортна розв’язка та інфраструктура є безсумнівною перевагою житлового комплексу. Тут усе поруч. В зоні пішохідної доступності: школи, дитячі садки, магазини, супермаркет, салони краси, поліклініки, спортивні заклади і все, щоб створити ідеальні комфортні умови для майбутніх мешканців ЖК «Затишний» по вулиці Кисілевської, 31.

 

Ваше життя в ЖК «Затишний» завжди буде комфортним, затишним і сповнене гармонії.  Адже будівельна компанія ТОВ «Юрікс» дотримується термінів будівництва, гарантує якість виконання будівельних робіт і будівельних матеріалів та враховує усі дрібниці, щоб створити індивідуальний затишок та комфорт Вашої оселі.

 

КОНТАКТИ:

(050) 507 86 48

(097) 194 07 72


Перевірка від Побудовано:

1 Коментар - Написати коментар

Коментар