Квартал Левада ІV черга Будується

Забудовник: Ярковиця
Адреса: Івано-Франківськ, вул. Стуса
Ціна(м2) від: 9 600 грн.
Клас об'єкта: Економ
Стан будівництва: Будується

«Квартал Левада», розташований в мікрорайоні Каскад (район ТЦ «Епіцентр») поблизу відпочинкової зони Бистриці Надвірнянської.

 

Проектувальники зробили цей будинок максимально комфортними для мешканців. Площа одно-, дво- та трикімнатних квартир складає 40, 61 та 80 кв.м. відповідно. Великі кухні та вітальні, просторі холи, панорамні вікна роблять візуально більшою кожну квартиру.Додаткової зручності господиням додає кухня, сполучена з лоджією чи заскленим балконом. Більшість помешкань«Кварталу Левада» виходять вікнами на затишне внутрішнє подвір’я. Втім, віддаленість комплексу від гамірних магістралей гарантує відчуття спокою в кожній кімнаті.

 

«Квартал Левада» характеризується розвиненою соціально-транспортною інфраструктурою, що значно підвищить комфортність та зручність проживання мешканців. Розвинене тролейбусне та автобусне сполучення дозволяє безперешкодно дістатися всіх районів міста.

 

У мікрорайоні є дві церкви, гімназія, дві школи, дитячий садок, підлітковий клуб, відділення дитячої поліклініки, спорткомплекс, великий ринок «Східний», торгівельні центри «Арсен» та «Епіцентр». У внутрішньому подвір’ї облаштовані дитячий і спортивний майданчики. Комфортність і безпеку проживання забезпечать відеоспостереження, достатня кількість гаражів і паркомісць та прибирання території власною обслуговуючою компанією.


0 Коментарів - Написати коментар

Коментар