Квартал Левада (ІІ черга) Будується

Забудовник: Ярковиця
Адреса: Івано-Франківськ, вул. Стуса-Миколайчука
Клас об'єкта: Економ
Стан будівництва: Будується

Друга черга кварталу «Левада» характеризується розвиненою соціально-транспортною інфраструктурою, що значно підвищить комфортність та зручність проживання мешканців.

Регулярне тролейбусне та автобусне сполучення дозволяє безперешкодно дістатися всіх районів міста.

Поруч знаходяться:

 • дві церкви;
 • гімназія,три школи;
 • три дитячі садки, підлітковий клуб;
 • дві дитячі та доросла поліклініки;
 • спорткомплекс;
 • великий ринок «Східний»;
 • торгівельні центри «Арсен» та «Епіцентр».

У внутрішньому подвір’ї кварталу «Левада» облаштовані дитячий і спортивний майданчики.

Комфортність і безпеку проживання забезпечать відеоспостереження, достатня кількість гаражів і паркомісць та прибирання території власною обслуговуючою компанією.


Перевірка від Побудовано:

 • Аналітична платформа «YouControl» дала можливість знайти ще одну юридичну особу, яка цілком може претендувати на звання «молодшого брата» в сім’ї «Continental Development».
  В червні 2015 року Руслан Стасевич та Сергій Стефурак створили ще одну будівельну компанію – ТОВ «Континенталь девелопмент». Основний вид діяльності - будівництво житлових і нежитлових будівель. Розмір її статутного капіталу заявлено у 5 мільйонів гривень, по 50% внеску від кожного із співзасновників. Директором тут також є Руслан Стасевич.

 • Протягом 2016 року ТОВ «Континенталь» мала насичену судову практику: підприємство відстоювало в суді своє право замовника будівництва «Crystal River» і по цьому ж об'єкту ігнорувало укладання договору про пайову участь замовників будівництва. Попередня сума пайового внеску за «Crystal River» майже досягає позначки у 7 мільйонів гривень.
  А наприкінці 2016 року Івано-Франківський міський суд до цього всього ще й наклав арешт на майно будівельної компанії. Відповідна ухвала винесена в рамках розгляду цивільної справи за позовом фізичної особи про стягнення коштів з «Континенталю» в розмірі більше 2 мільйонів гривень.
  Таким чином, за друге півріччя 2016 року «Continental Development» отримав 9 незакритих виконавчих проваджень. Більшість з них відкрито протягом листопада місяця.
  : + Читати повністю

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар