У Делятинській громаді будують об’єкти спортивної інфраструктури


У Делятинській об’єднаній територіальній громаді завершили будівництво багатофункціонального майданчика на території місцевого ліцею №2.

 

Про це у коментарі повідомив голова селищної ради ОТГ Богдан Клим’юк.

 

Його офіційне відкриття відбудеться по завершенню карантину.

 

За його словами, на здійснення робіт виділили понад 1,2 млн гривень, а будівництво об’єкту площею 38х20 метрів тривало майже пів року.

 

«На здійснення будівельних робіт з Державного бюджету громаді виділили майже 892 тисячі гривень, 310 тис. грн з обласного та ще 20 тисяч гривень витрачено власних коштів. Підприємство НГВУ «Надвірнанафтогаз» виділило додатковий фінансовий ресурс на встановлення стовпців та облаштування огорожі навколо майданчика», — підкреслив селищний голова.

 

Богдан Клим’юк відзначає, що відтепер місцева молодь матиме можливість займатись на ньому декількома видами спорту: мініфутболом, баскетболом, волейболом та великим тенісом.

 

Голова ОТГ зазначив, що це вже третій спортмайданчик із синтетичним покриттям у селищі Делятин та п’ятий — загалом у громаді.

 

«На черзі відкриття ще й шостого у селі Заріччя. Там завершуються будівельні роботи, вже невдовзі здамо його у експлуатацію», — сказав Богдан Клим’юк.