Ремонт закладів освіти залишиться одним із пріоритетів для УКБ у 2020 році


Комфортні умови для розвитку й навчання майбутніх поколінь жителів Івано-Франківська – один з пріоритетів діяльності міської влади.

 

У сфері освіти протягом 2019 року Управлінням капітального будівництва МВК повністю виконані роботи на трьох об’єктах.

 

Так, фахівці розширили першу чергу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в селі Хриплин Івано-Франківської міської ради, провели капітальний ремонт приміщення міського центру освітніх інновацій по вулиці Незалежності, 36 та здійснили капітальний ремонт спортивного майданчика із синтетичним покриттям на території загальноосвітньої школи №18.

 

У 2020 році триватимуть роботи ще на 5 об’єктах, серед яких: реконструкція дитячого садка №21 «Подоляночка» по вулиці Гната Хоткевича, 11А, будівництво дитячого садка у мікрорайоні «Каскад», будівництво школи №6 в мікрорайоні «Опришівці», капітальний ремонт систем опалення дитсадка №6, на вулиці Тарнавського, 16, ремонтно-реставраційні роботи корпусу №1 ЗОШ № 7 та реконструкцію з добудовою приміщень Крихівецької ЗОШ.

 

Крім цього, у рамках реалізації другого етапу програми співпраці з НЕФКО, покращать енергоефективність у 16 закладах освіти Івано-Франківська.