Нове житло: інтер'єр передпокою

Придбати нову квартиру – лише перший крок з облаштування омріяного комфортного житла. Далі щасливих мешканців чекають клопоти з приводу фінішного ремонту помешкання. Наступним кроком буде інтер’єр нового житла.

Передпокій у квартирі – перше приміщення, в яке потрапляють гості; за його оформленням можна багато дізнатись про мешканців квартири та їх уподобання. По дизайну холу (передпокою) складається враження про все помешкання: відповідно, вибір ідей оформлення має бути особливо ретельним.

 

Дизайн коридору невеликої площі передбачає хороше зонування та відсутність громіздких меблів. Тут будуть доречними вбудовані шафи та вішалки, різноманітні ніші для зберігання дрібних речей. Високе дзеркало та світлі тони допоможуть візуально збільшити простір.

 

Великий передпокій (наприклад, у новобудовах «Калинової слободи»  та «Кварталу Левада»  площа холу сягає 13 кв.м.) дає більший вибір варіантів оформлення:

 

  • відмінно виглядатиме стиль «хай-тек»: пластикові чи металеві меблі з максимально прямими обрисами, предмети декору зі скла та металу, деталі сріблястого кольору, зонована підсвітка;

  • класичний стиль: прості, строгі форми, раціональність і функціональність світильників, дзеркал, меблів з цінних порід дерева, металевих ручок і деталей, пофарбованих під бронзу чи золото;

  • стиль «кантрі» вимагає використання екологічних матеріалів, котрі імітують цегляну чи кам’яну кладку, дерева та квіткових мотивів, антикварних меблів, прикрас ручної роботи;

  • стиль «прованс» передбачає придбання світлих меблів, вигадливих світильників і дзеркал, використання кераміки та кованих меблів, картин і фотографій на стінах;

  • передпокій у стилі «арт-деко» містить інкрустовані меблі з дерева та скла, оббиті натуральною шкірою, елементи ковки, великі дзеркала, вишукані люстри, дорогі фактурні матеріали.

 

Завжди потрібно пам’ятати, що хол — це частина вашої квартири і він повинен бути в тому ж стильовому рішенні, що й дизайн всього житла. Театр починається з вішалки, а квартира, звичайно ж, з холу! Не забувайте про це, створюючи житло своєї мрії.

 

Детальніше про житлові комплекси можна дізнатись: м. Івано-Франківськ, вул. Стуса, 40, або за телефонами: +38 098 155 66 77, +38 066 678 35 83,+38 097 300 01 00.