Іванофранківці купують житло тільки найвищої якості

Івано-Франківську налічують кілька десятків будівельних компаній, тому пропозиція на ринку нерухомості висока, а конкуренція зростає з кожним роком.

Яке житло наразі найбільше «смакує» іванофранківцям, з‘ясовував Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

 

Вибрати квартиру здається досить просто, адже обирати є з чого. Однак сучасного покупця цікавить інформація про житло до найменших деталей. Головним критерієм при виборі нерухомості залишається якість.

 

Будівельні матеріали, робота фахівців (архітекторів, дизайнерів, інженерів, мулярів, зварювальників та ін.) повинні відповідати європейським стандартам та вимогам українського законодавства. Не менш важливим показником кваліфікації фірми є використання новітніх технологій будівництва.

 

До прикладу, у сучасному житловому районі Manhattan використовуються найновіші енергозберігаючі технології, системи тепло- та шумоізоляції, планування квартир за стандартами Smart Home, вхід у будинок на рівні землі, зручний великий хол, 2 ліфти, кімнати для зберігання візочків і велосипедів, просторі дитячі майданчики та мультифункціональне поле для гри у футбол, волейбол, теніс.

 

А ще дуже зручна сучасна інфраструктура з кав’ярнею, крамницями, фітнес-центром з боксерським клубом, дошкільним дитячим закладом та ін.

 

Елітне житло Забудівник, котрий береться за проект елітного житла, гарантує своїм клієнтам престижність та високий статус нерухомості, наявність сучасних рішень у кожній деталі. Щоб купити якісне та надійне помешкання, варто звернути увагу на такі елементи житлового комлексу: Тип будівництва.

 

На сьогодні монолітно-каркасний тип будівництва лідирує серед усіх типів будівництва і забезпечує довговічність, високу ступінь жорсткості і стійкості будівлі, просторі приміщення з вільним плануванням. Віконні та фасадні системи.

 

Вікна є не лише джерелом світла, це енергозберігаючий комплекс, який відповідає за збереження тепла у приміщенні та шумоізоляцію.

 

До прикладу, в елітному комплексі Parus використовуються алюмінієві системи преміум-класу Reynaers (Бельгія), котрі за якістю у Європі не мають аналогів. Опалювальні, вентиляційні системи.

 

Якісна якісна підтримка температурного режиму, завжди свіже та комфортне повітря – це відбувається завдяки конденсаційним котлам, наприклад Wessex ModuMax (Великобританія), внутрішній системі квартирного опалення як комплексі “Parus” в Івано-Франківську.

 

Система безпеки, відеоспостереження, контроль доступу, ландшафтний дизайн, зони для відпочинку та спорту, підземний паркінг, інфраструктура, сервісне обслуговування. Купити житло преміум класу в Івано-Франківську можна в ЖК Parus – найбільшому елітному комплексі міста.