Грандіозна святкова акція від ЖК "Левада": корисні подарунки з нагоди Різдвяних свят


У грудні Івано-Франківськ перетворюється на зимову казку в очікуванні найвеселіших свят у році.

 

Яскрава 3D ілюмінація на головній ялинці, півсотня арок зі світлодіодною ілюмінацією, Сад зимових скульптур та метеоритний дощ у парку Міцкевича, веселі розваги на міській ковзанці та різдвяному ярмарку.

 

А ще п'янкий запах хвої та солодких мандаринок, святковий настрій і тисячі мерехтливих вогників у вікнах затишних домівок, збудованих для франківців ЖК "Левада".

 

А які ж свята без подарунків? ЖК "Левада" вже підготувала під святковою ялинкою КОРИСНІ ПОДАРУНКИ з нагоди Різдвяних свят! Достатньо виконати прості умови розіграшу:

 

  • Підписатись на канал ЖК "Левада" в YouTube за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCBxxdQ10jUh2EXib2ibcUKA і натиснути на "дзвіночок", щоб не пропускати цікаві відео та конкурси від ЖК ЛЕВАДА

Грандіозна новорічно-різдвяна акція “Різдвяні подарунки" від ЖК "Левада" триватиме до 5 січня 2020 року включно. Переможців оберуть 6 січня за допомогою хаотичного вибору на сайті random.org.

 

Власники квартир в житлових кварталах “Левада” завжди отримують більше вигідних пропозицій: безстрокові бонусні картки для майбутніх покупок, найкращі партнерські ціни, індивідуальні та ексклюзивні проекти і гарантію якісного виконання зобов’язань.

 


 

Якщо ви досі вибираєте, де купити квартиру в новобудові від забудівника – звертайтесь в офіс ЖК  “ЛЕВАДА”:

м. Івано-Франківськ,

вул. В. Стуса, 40.

Телефон:

+38 (068) 155 66 77

ЖК «ЛЕВАДА» – З НАМИ ЗАВЖДИ НАДІЙНО І ВЧАСНО!

https://levada.if.ua