Франківчани заплатили за оренду землі 47 мільйонів гривень

Надходження до бюджету від оренди та продажу земельних ділянок комунальної власності міста за шість місяців 2016-ого склали 47 мільйонів гривень.

Про це розповів Кирило Обладан, начальник управління земельних відносин, 19 липня на оперативній нараді у міськвиконкомі.

Станом на 1 липня в Івано-Франківську зареєстровано 876 договорів оренди земельних ділянок на загальну площу 189 гектарів. За перше півріччя до міського бюджету надійшло 23, 1 мільйона гривень орендної плати.

«Це на 10 мільйонів гривень більше, ніж заплановано, і на 6,7 мільйона гривень більше, ніж в аналогічний період минулого року», – зауважив Кирило Обладан.

Також надійшло 10,24 мільйона гривень від продажу землі, при запланованих семи мільйонах, та 13, 7 мільйона гривень земельного податку.

За словами Обладана, цього року заплановано провести ще два земельні аукціони. Перший відбудеться 18 серпня, другий – приблизно у листопаді. На продаж виставлять чотири земельні ділянки сумарною площею 73 сотих зі стартовою у розмірі майже 1,5 мільйона гривень.

Галка