У Франківську визначилися із ділянкою для будівництва дитячого садка на "Каскаді"

В Івано-Франківську вже у цьому році розпочнеться будівництво дитячого дошкільного навчального закладу у районі вулиць Стуса-Миколайчука. Проект дитячого садка був розроблений у минулому році. Тоді ж міська влада отримала всі необхідні дозвільні документи для початку будівництва.

Днями відбулась виїзна робоча нарада щодо будівництва дитячого садка у мікрорайоні «Каскад». Як повідомляє прес-служба міськради, майбутній заклад буде зведено на земельні ділянці навроти школи №25. Будівельні роботи планують розпочати вже у цьому році.

 

Як писло Побудовано в Франківську, у листопаді 2016 року, департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини видав управлінню капітального будівництва містобудівні умови та обмеження на будівництво дитячого садка. Нова споруда знаходитиметься у районі вулиць Стуса-Миколайчука. Навчальний заклад заввишки у 2 поверхи та загальною площею  3 366,10 м2, розрахований на 90 дітей.

 

 

Перед цим міська рада дала дозвіл департаменту освіти і науки на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,75 га, саме у мікрорайоні «Каскад», для будівництва дошкільного навчального закладу.

 

Припускаємо, що дитсадок  будуватимуть в рамках затвердженого детального плану території для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків учасникам АТО в районі ТЦ «Арсен». Про новий дитячий заклад головний архітектор міста заговорив ще під час громадських слухань щодо затвердження вказаного вище ДПТ.  

 

Тоді Дмитро Нижник заявив, що дитячий садок зведуть з поруч з уже існуючими житловими будинками, на земельній ділянці, яка знаходиться у підпорядкуванні Івано-Франківської міської ради. Однак, через специфіку свого розташування, місця для нього може не вистачити. Тому планувалося залучити землі, що знаходяться по сусідству і перебувають у користуванні КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

 

Вигляд ділянки під будівництво дитячого садка