ДАБІ зареєструвало дозвіл на будівництво нового садка у мікрорайоні Каскад

Державна архітектурно-будівельна інспекція зареєструвала дозвіл на виконання будівельних робіт з будівництва дитячого садка у мікрорайоні Каскад, в районі вулиць Миколайчука - Стуса - 24 Серпня.

Замовником робіт виступає Управління капітального будівництва міськвиконкому, підрядник - ТОВ "Комерційна група "Інтер-Профіт". 

 

Побудовано в Франківську раніше писало, про відкриті торги з будівництва дитячого садка в м-ні «Каскад» з очікуваною вартістю робіт у 68 740 000 млн грн. Управління капітального будівництва оголосило про них у травні 2018 року. До участі у торгах надійшла лиш одна пропозиція від ТОВ «Комерційна група «Інтер-Профіт» - 63 316 748 грн. Через те, що надійшло менше двох тендерних пропозицій, закупівлю відмінили.

  

Повторно про відкриті торги з будівництва дитячого садка в м-ні «Каскад» УКБ оголосило у червні цього року. Очікувана вартість робіт залишилась незмінна - 68 740 000 млн грн. Цього разі для участі у торгах надійшло дві пропозиції. ТОВ «Брот» спочатку запропонувало суму у розмірі 65 573 062 грн, потім знизило пропозицію до 64 000 000 грн. Зрештою переможцем торгів стало ТОВ «Комерційна група «Інтер-Профіт» із пропозицію у 63 316 748 грн. 22 червня 2018 року УКБ підписало із товариством договір на закупівлю робіт з будівництва дитячого садка в м-ні «Каскад».

 

Читайте також: Підприємство, що фігурує у кримінальному проваджені, за 63 млн грн будуватиме садок на Каскаді.

 

Товариство «Комерційна група «Інтер-Профіт» за останні кілька років відзначилось плідною співпрацею із містом. За даними аналітичної платформи Youcontrol, у 2017 році підприємство виграло 11 тендерів на загальну суму 5 485 956 грн, де у третині випадків замовником виступало управління капітального будівництва міськвиконкому. Водночас за перше півріччя 2018 року ТОВ «Комерційна група «Інтер-профіт» уклала два договори із управлінням капітального будівництва на загальну суму 27 884 836 грн.

 

Буквально через місяць після підписання договору поліція відкрила кримінальне провадження за фактом вчинення протиправних дій службовими особами управління капітального будівництва. Їх підозрюють у зловживанні службовим становищем, з метою одержання неправомірної вигоди для суб’єкту підприємницької діяльності, шляхом безпідставного переукладення у лютому 2018 року договору про закупівлю робіт по обєкту: «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Хриплин Івано-Франківської міської ради», що призвело до розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

 

Про це йдеться у клопотанні старшого слідчого Івано-Франківського відділу поліції ГУ НП в області про тимчасовий доступ до речей і документів в рамках вказаного кримінального провадження.

 

Матеріалами клопотання зазначено, що за результатами проведення відкритих торгів січні місяці 2018 року, управлінням капітального будівництва 27 лютого укладено договір з ТОВ «Комерційна група «Інтер-профіт» з розширення загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в селі Хриплин на суму 26 494 685 грн.

 

Водночас управлінням капітального будівництва аналогічні за своїм змістом та обсягом робіт торги проводились у грудні 2017 року. Переможцем визначено ТОВ «Комерційна група «Інтер-профіт» з ціновою пропозицією 23 998 986 грн. Укладений в подальшому договір від 20 грудня 2017 року розірваний.

 

Правоохоронці вбачають, що внаслідок протиправних дій посадових осіб УКБ, пов’язаних із розірванням та укладенням нового аналогічного за змістом та обсягом робіт договору, спричинено збитки в сумі понад 3 млн грн.

 

У травні Івано-Франківській міський суд своєю ухвалою задовольним клопотання слідчого та дозволив доступ до документів, які становлять комерційну таємницю та знаходяться у володінні управління капітального будівництва.

 

За даними аналітичної платформи Youcontrol, товариство з обмеженою відповідальністю «Комерційна група «Інтер-Профіт» зареєстроване 6 років тому у селі Зашків, Львівської області. Спочатку фірма займалася транспортом, а у 2017 році змінила основним вид діяльності на будівництво житлових і нежитлових будівель та отримала ліцензію на господарську діяльність зі створення об’єктів архітектури. Єдиним засновником товариства є Івашків Ярослав Ількович, зі статутним внеском у 1000 грн. З травня 2016 року пост керівника підприємства займає Думич Михайло Михайлович.

 

Скрін з  Youcontrol